<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:0 0 0 0 0 0 0 0 0 0; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-format:other; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;} @font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:0; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-1610611985 1073750139 0 0 159 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin-top:0cm; margin-right:0cm; margin-bottom:10.0pt; margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:Arial; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-bidi-language:AR-SA;} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:Arial; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-bidi-language:AR-SA;} .MsoPapDefault {mso-style-type:export-only; margin-bottom:10.0pt; line-height:115%;} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:72.0pt 72.0pt 72.0pt 72.0pt; mso-header-margin:36.0pt; mso-footer-margin:36.0pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->

این شرکت سرویس هایی که ارائه می دهد به نظر من بکرترین تصمیماتی است که یک گروه به عنوان یک سایت و یک موتور جست و جو می گیرد.

برای توضیح ادعا های خودم ابتدا تعدادی ار این خلاقیت ها را نام برده و سپس دلائل خود را برای اینکه آن ها را خلاق می نامم بیان می کنم:

نمونه ایی از خلاقیت مدیر : مدیر گروه،  کل گروه گوگل را همراه با خانواده به یک جزیره می برد که ابن کار موجب همبستگی اعضای گروه گوگل  می شود. و همبستگی بیشتر اعضا موجب کارکرد بهتر گروه می شود.

خلاقیت گروه : به نظر من خلاقیت گروه به خلاقیت  مدیر بسیار وابسته است. در گروه گوگل هیچ اجباری برای بودن در محل کار، پوشیدن  لباس فرم  و .. ملاک نیست ، هدف تنها ارائه ی به موقع و با کیفیت کار ها ست .  و کار های خلاقی که این  گروه انجام می دهد ، علاوه بر الگوریتم  Page Ranking   آن که جزو سریع ترین الگوریتم در Search و index کردن صفحات است، اخیرا سرویس هایی مانند  igoogle  و GoogleReader که از وب سرویس های متفاوتی استفاده می کند تا 1- تمام نیازمندی های مورد نیاز خود را در یک صفحه داشته باشید. و 2- مجموعه ایی که تمام مطموعات و صفحات مورد نیاز خود را یک جا داشته باشیم که راحت تر بتوانیم آن ها را پیگیری کنیم. که یه نظر من یکی از بهترین سرویس هاییست که Google می توانست ارائه کند !

/ 0 نظر / 20 بازدید