یک فکر بکر

ایده های خلاقانه و فکر بکر

فاطمه فتاحی گویا                                                  بردیا آرمان

تلفیق ساعت و کارت اعتباری  برای جلوگیری از اتلاف وقت

یکی از خلاق ترین شرکتهای تولید کننده ساعتهای مچی با تلفیق کارتهای اعتباری و ساعتمچی، ساعت هوشمندی را تولید کرده است که افراد با استفاده از آن می توانند اطلاعاتمربوط به حساب الکترونیکی خود را کنترل کرده و در صورت نیاز مبالغ مورد نظر راپرداخت کنند.


شرکت ساعت سازی LAKS با تلفیق ساختار ساعت و کارتهای اعتباری،ساعتی جدید را تولید و ارائه کرده است که فرد می تواند با استفاده از آن علاوه برداشتن ساعتی مقاوم و زیبا، داد و ستدهای روزانه خود را نیز به انجام برساند.


اینشرکت یکی از خلاق ترین شرکتهای جهان در تولید ساعتهای مچی شناخته شده است و ساعتجدید خود را به کارتی هوشمند برای انجام تبادلات الکترونیکی مجهز کرده است. اینکارتها با اتصال به حساب الکترونیکی فرد قادر به نمایش اطلاعات حساب الکترونیکی ویا انجام پرداخت های وی خواهد بود.
شرکت LAKS با همکاری یکی از بانکهای آمریکاییو شرکت ABnote که مسئولیت تولید کارتهای هوشمند این ساعتها را به عهده دارد، اینساعتها را در تنوع زیادی از طرح ها و رنگهای مختلف تولید کرده است و فرد می تواندبا استفاده از کارت به تنهایی و یا به همراه ساعت اکثر عملیات مربوط به حسابهایالکترونیکی خود را انجام دهد.

-

 

توالت های سخنگو و موزیکال

در دهه نود در انگلستان بانویی پس از مشاهده بی قراری نوه ی کوچک و بیش فعالش برای نماندن بر روی توالت خود و کم حوصلگی آن برای این امر به فکر راه حلی برای رفع این مشکل افتاد .او با یک وسیله ابتدایی که همان توالت بچه و یک زنگ اخبار بود دست به کار شد و یک توالت سخن گو ساخت. به این ترتیب که هنگام استفاده کودکان از توالت خود هم زمان صدای موسیقی و یا صدای صحبت والدین خود را می شوند و این امر مخصوصا برای کودکان بیش فعال آرامش بیشتری به همراه داشته و سبب ایجاد خاطره ای دل انگیزبرای آنان می شود. نحوه کار این دستگاه به طوری بود که هر خانواده متن صحبت یا موسیقی خود را به سلیقه دلخواهش می توانست تغییر بدهد. زمان زیادی طول نکشید که این توالت ها با استقبال گسترده مخصوصا از جانب خانواده های با کودکان پر جنب و جوش تر شد و درآمد زیادی نیز از این راه نصیب این بانوی انگلیسی شد.

 

/ 1 نظر / 48 بازدید
فان شاد.کام

سلام سایت و گروه اینترنتی ما افتتاح شده. میخوایم با کمک شما بزرگترین اجتماع و گروه دختر و پسرهای ایرونی رو تشکیل بدیم. اگه شما هم عضو گروه بشید و به 30000 نفر دیگه از اعضای این گروه بپیوندید باعث افتخارمون میشید. راستی با عضویت در این گروه میتونید وبلاگ و مطالب مورد علاقتون رو هم به بقیه اعضا معرفی کنید. برای عضویت کمتر از 1 دقیقه وقت لازمه. منتظر حضور سبزتون تو اجتماع دوستانمون هستیم. ممنونم