افکار آدمهای خلاق گاهی بسیار عجیب و غریب میشه مثل ایده همین خانم انگلیسی .ببینید!!!!!!!!!!!!!!


ایده های خلاقانه و فکر بکر

فاطمه فتاحی گویا                                                  بردیا آرمان

تلفیق ساعت و کارت اعتباری  برای جلوگیری از اتلاف وقت

یکی از خلاق ترین شرکتهای تولید کننده ساعتهای مچی با تلفیق کارتهای اعتباری و ساعت مچی، ساعت هوشمندی را تولید کرده است که افراد با استفاده از آن می توانند اطلاعات مربوط به حساب الکترونیکی خود را کنترل کرده و در صورت نیاز مبالغ مورد نظر را پرداخت کنند.


شرکت ساعت سازی LAKS با تلفیق ساختار ساعت و کارتهای اعتباری، ساعتی جدید را تولید و ارائه کرده است که فرد می تواند با استفاده از آن علاوه بر داشتن ساعتی مقاوم و زیبا، داد و ستدهای روزانه خود را نیز به انجام برساند.


این شرکت یکی از خلاق ترین شرکتهای جهان در تولید ساعتهای مچی شناخته شده است و ساعت جدید خود را به کارتی هوشمند برای انجام تبادلات الکترونیکی مجهز کرده است. این کارتها با اتصال به حساب الکترونیکی فرد قادر به نمایش اطلاعات حساب الکترونیکی و یا انجام پرداخت های وی خواهد بود.
شرکت LAKS با همکاری یکی از بانکهای آمریکایی و شرکت ABnote که مسئولیت تولید کارتهای هوشمند این ساعتها را به عهده دارد، این ساعتها را در تنوع زیادی از طرح ها و رنگهای مختلف تولید کرده است و فرد می تواند با استفاده از کارت به تنهایی و یا به همراه ساعت اکثر عملیات مربوط به حسابهای الکترونیکی خود را انجام دهد.

-

 

توالت های سخنگو و موزیکال

در دهه نود در انگلستان بانویی پس از مشاهده بی قراری نوه ی کوچک و بیش فعالش برای نماندن بر روی توالت خود و کم حوصلگی آن برای این امر به فکر راه حلی برای رفع این مشکل افتاد .او با یک وسیله ابتدایی که همان توالت بچه و یک زنگ اخبار بود دست به کار شد و یک توالت سخن گو ساخت. به این ترتیب که هنگام استفاده کودکان از توالت خود هم زمان صدای موسیقی و یا صدای صحبت والدین خود را می شوند و این امر مخصوصا برای کودکان بیش فعال آرامش بیشتری به همراه داشته و سبب ایجاد خاطره ای دل انگیزبرای آنان می شود. نحوه کار این دستگاه به طوری بود که هر خانواده متن صحبت یا موسیقی خود را به سلیقه دلخواهش می توانست تغییر بدهد. زمان زیادی طول نکشید که این توالت ها با استقبال گسترده مخصوصا از جانب خانواده های با کودکان پر جنب و جوش تر شد و درآمد زیادی نیز از این راه نصیب این بانوی انگلیسی شد.